Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2016/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 544
Toeta Arvamusfestivali - Arvamusfestival 2016
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Toeta Arvamusfestivali

Raha eest ei saa asju. Raha eest saab valikuvõimalusi. Sul on Arvamusfestivali sõbrana hea võimalus toetada Eesti arvamuskultuuri – nii osaleja, kaugemalt jälgija kui ka rahalise toetuse kaudu. Kui iga osaleja leiaks festivali toetuseks ühe euro, oleks festivali võimalik koheselt muuta palju paremaks!

Oleme iga toetuse eest südamest tänulikud ja töötame selle nimel, et Eesti arvamuskultuur muutuks üha paremaks ja sõbralikumaks!

Toetustelefon Ma armastan aidata Hooandja

Arvamusfestivali toetustelefon

Toetustelefon on avatud 1.–31. augustini 2016.

Helista numbrile 9007005 ja toetad Arvamusfestivali toimumist 5 euroga. Sinu toetusest saab alguse Arvamusfestival 2017!

Südamlik tänu!

Toetustelefon on avatud 1.–31. augustini. Helistada saavad kõik Telia, Elisa ja Tele2 kliendid. Toetussumma lisandub Sinu järgmise kuu telefoniarvele. Kõnekaardi puhul läheb summa kohe kaardilt maha.

Projekti toetavad:

Elisa Tele2

 

Ma armastan aidata

Võimalus toetada arvamuskultuuri arengut igal ajal ja iga kell.

armastanaidata Sisukad ja tulemuslikud vestlused algavad arutelude moderaatoritest. Arvamusfestival vajab arutelujuhtide koolitamiseks Sinu abi. Väljaõppeks tehtavaid toetusi saab teha portaalis Ma armastan aidata. Kõige sügavamad kummardused kuuluvad Sulle, kui leiad võimaluse püsiannetuse tegemiseks.

 

Hooandja

Hooandja kampaania on selleks korraks lõppenud! Sel aastal oli rekordarv toetajaid 228 ja kokku saime rekordsumma 5928 eurot. Täname kõiki hooandjaid.

Toeta meid Hooandjas ja koolitame moderaatoreid, et arutelud oleks paeluvad, mitmekesised ja tugeva x faktoriga! Loome sinu toetuse abil hubase festivalikeskkonna, kus iga arutelust rammestunud osaleja saab turgutust klubimelust ning kohvikuhubasusest! Arvamusfestival sünnib 300 vabatahtliku koostöös, kes juba annavad festivalile hoogu oma aja ja oskustega.

Tänutäheks toetuse eest pakume igale hooandjale vastavalt toetussummale erinevaid kingitusi, mis on kõik Arvamusfestivaliga seotud: Arvamusfestivali riidest kott, Paide-Türi rahvajooksu pilet, Stella Soomlaisi loodud nahast käepael, Reet Ausi spetsiaalselt Arvamusfestivalile loodud T-särk, KUMU aastapilet, SpeakSmart’i  kursus ja isegi majutus kahele Paides koos õhtusöögiga Põhjaka mõisas. Hooandjate kingitused saadame üle Eesti laiali SmartPOSTi abiga.

Arvamusfestivalile hoogu juurde SIIT.

Tuhat tänu kõigile!