Warning: Use of undefined constant slug - assumed 'slug' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt39692/domeenid/www.arvamusfestival.ee/2016/wp-content/plugins/arvamusfestival/af.php on line 544
Programmi ülesehitus ja maht - Arvamusfestival 2016
Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Programmi ülesehitus ja maht

Aruteluala programm on ühe- või kahepäevane, nii nagu on aprillikuu jooksul kokku lepitud Arvamusfestivali meeskonnaga.

Ühel päeval peaks toimuma 3-4 arutelu, mille pikkus sõltub valitud aruteluformaadist, enamasti 1..1,5-tundi. Soovitame pigem kohe alguses ideedest välja valida vähem arutelusid – need kõige sisukamad, kaasavamad, inspireerivamad – ja jätta arutelude vahele pikemad pausid. Varasem kogemus näitab, et nii saavad külastajad omavahel aruteluga tekkinud mõtteid ja kontakte vahetada, teemaala korraldajatel seevastu on võimalus rahulikumas tempos ettevalmistusi teha ja saada osa Arvamusfestivali inspireerivast õhustikust.

Teemala täispika päeva kestus on 7,5 tundi: kl 12:00-19:30. Teemaalade programm peab mõlemal päeval olema lõppenud kella 19.30ks. NB! Laupäeval võib lisada hommikusse sobiva arutelu, sündmuse või tegevuse algusega alates kl 10 – seejuures tasub aga arvestada, et suurem osa ja kaugemalt tulevaid festivalikülastajaid pole veel kohale jõudnud. Seega laupäeva on võimalik mahutada kuni 5 arutelu.

Palume 16.maiks festivali kontaktisikule saata esialgse plaani arutelude ajakavast, et saaksime vajadusel tagasisidet anda.

Teavita oma Arvamusfestivali meeskonna kontaktisikut kohe, kui arutelud on selgunud, et me saaksime kaasa aidata sellele, et mõnel muul teemaalal samal ajal liialt sarnane ja konkureeriv arutelu ei toimuks. Kui mõni planeeritud arutelu ära jääb, anna sellestki kohe oma kontaktisikule teada, et saaksime ühiselt leida uue arutelu või koostööpartneri. Teavita arutelude programmist (aruteluteemad ja esialgne ajakava koos arutelude pikkustega) kontaktisikut hiljemalt 16.maiks.

Hiljemalt 10. juuniks peab programmitiimi kontaktisikuni jõudma iga arutelu kohta järgmine info, et saaksime arvestada sellega Arvamusfestivali ametlikus programmis: teemaala nimi, teemaala korraldajate loetelu, arutelu pealkiri, toimumise aeg, lühike teema ja aruteluvormi kirjeldus, arutelu korraldajad, moderaator ja kutsutud arutlejad (nimi ja ametinimetus/organisatsioon). Vaid siis saame tagada, et sarnasel teemal ei toimu arutelusid üheaegselt. Palume kinni pidada ette antud tähtajast! Siis saame tagada arutelude jõudmise festivali trükisesse, mida kohapeal kõigile külastajatele jagatakse.

Kava avalikustame partneritelt saadud sisendi põhjal 1.juulil veebilehel www.arvamusfestival.ee/kava. Teeme eeltööd, et kava veebilehel muutuks kasutajasõbralikumaks. Samuti jätkame tänavu koostööd Telia Eestiga, et teha kogu festivali programm mugavalt kasutatavaks ka nutiseadmetes.

<- Enne festivali Arutelude ettevalmistamine ->